- Пікет Харківської міської ради на захист безпритульних дітей організувала Харківська регіональна організація «Жіночий вимір». Правову допомогу потерпілим також надає ІПГ «Прорвемся» та ГР “Спільна Справа”.
- Бабуся двох безпритульних хлопчиків Лариса Манжар стала заручницею доларового кредиту. Два роки вся родина виплачувала боргові зобов'язання Укрсиббанку. Після стрибка курсу долара довелося продати будинок, на який, власне, і брали кредит, авто і квартиру поручителя. Тіло кредиту було погашено. Однак колекторська фірма "Нива" за безцінь продала квартиру іншого поручителя - Лариси Манжар. Перед цим були викрадені документи на житло.
- Жінку пенсійного віку разом із двома внуками (4 і 6 років) виселили просто на вулицю. У цій сім'ї також мешкала сирота, яку Лариса Манжар забрала з одного з харківських дитбудинків.
- "Я могла б продати цю квартиру за ринковою ціною, погасити решту відсоткових зобов'язань і придбати інше житло з меншою площею. Квартиру продали без мого відома, продали за безцінь і чомусь після цього всього мій борг майже не зменшився", - зазначає Лариса Манжар.
- Двокімнатну квартиру біля станції метро "23 серпня" було продано за 10 тис. дол. Новим власником стала Ліна Касьянова - дружина депутата міської ради м. Люботин Олександра Касьянова. Саме цей депутат і приходив виганяти сім'ю з малими дітьми прямо на вулицю. Завершили цю справу фізично підготовлені бандити під прикриттям міліції .
- Активістка Харківської регіональної організації «Жіночий вимір» Антоніна Кравченко коментує ситуацію так: «Я була очевидцем того, як цю сім’ю викидали на вулицю. Нам сказали: «Ми й новонароджених викидаємо на вулицю!» Так не повинно бути. І ми будемо захищати не лише Ларису Манжар, а й інших потерпілих від свавілля колекторських контор і банків».
- Лідер громадської організації «Прорвемся» Андрій Ільгов вважає, що: «Держава має втручатись у такі справи. Як банк міг пропустити таке?... Де була Опікунська рада?.. Маємо розробити нову правову базу. Тобто заборонити виселяти з помешкань сім’ї з дітьми, або заборонити таким сім’ям ставати поручителями кредитів чи кредиторами. Треба вирішувати цю проблему у правовій площині».
- Адвокат групи «Прорвемся» Анатолій Ряснянський: «Банки вводять людей в оману. Кредит в доларах не є законним. Банк не несе жодних ризиків. До того ж, згідно до чинного законодавства України неповнолітніх дітей не мають права виселяти на вулицю, тим паче, в опалювальний період. Це є грубим порушенням прав дитини».
- Автор: Жанна Титаренко
четвер, 31 січня 2013 р.
Чиновники не бажають відповідати за безпритульних.
Азаров готує скасування “спрощенки” для підприємців
Азаров готує скасування “спрощенки” для підприємців
Уряд готує скасування спрощеної системи оподаткування для підприємців, в рамках заходів по подоланню бюджетного дефіциту, що виник вже на початку 2013-го року.
Про це заявив на брифінгу в Києві координатор громадянського руху “Спільна Справа” Олександр Данилюк.
За його словами, на засіданні Кабінету міністрів України 29-го січня така пропозиція вже була озвучена керівником Державного комітету по регуляторній політиці та підприємництву Михайлом Бродським.
“Заяви Миколи Азарова про те, що він боїться отримати в результаті такого скасування новий Податковий Майдан, є не більше, ніж спробою відвести від себе відповідальність за прийняття такого рішення та за протести, які неминуче відбудуться внаслідок цього”- пояснив Данилюк.
За його словами, Азаров не знає інших методів вирішення бюджетних проблем, “окрім скорочення соціальних видатків та посилення податкового тиску на малий та середній бізнес. Тому він не бачить ліквідації “спрощенки” жодної альтернативи”.
Також Данилюк повідомив, що для популяризації цієї ідеї Партією регіонів готується гучна піар-кампанія, в якій будуть задіяні псевдо-підприємницькі організації, що також закликатимуть до скасування “спрощенки”.
Серед таких організацій Данилюк назвав Всеукраїнське об’єднання роботодавців легкої промисловості. Основним лейтмотивом кампанії, за його даними, буде боротьба за вітчизняного виробника одягу, який нібито страждає від конкуренції з продавцями імпортної продукції.
Прес-служба громадянського руху «Спільна Справа»
понеділок, 28 січня 2013 р.
«Харківському коксовому заводу більше нічого сказати на свій захист»
Олена Решетько – засновник громадянського руху «Екоцид.net». Подала позов до суду на ПрАТ «Харківський коксовий завод» і ПрАТ «Термолайф». Екологічними проблемами займається більше 3 років.
Олено Сергіївно, як Ви вважаєте, чому Харківський коксовий завод перейшов у такий активний наступ на громадськість: викрадення ключів від приміщення, де відбувались збори з екологічних питань, пікет, викривлені телесюжети… З чим це пов’язано?
– Охочих подати до суду на Харківський коксовий завод стає дедалі більше. Близько 2-3 тижнів тому до суду звернулося ще три людини. На стадії підготовки десятки нових позовів. Люди вимагають матеріальної компенсації за заподіяну шкоду здоров’ю. Саме в цей час Харківський коксовий завод і пікетував облраду.
У місцевих новинах прозвучало ім’я народного депутата від ВО «Свобода» Ігоря Швайки й інформація про те, що начебто під прикриттям екологічного руху він хоче заволодіти підприємством. Ігор Швайка подав якісь судові позови, депутатські запити чи з чим, на Вашу думку, пов’язана така агресія?
– На тлі того, що екологічні злочини Харківського коксового заводу та підприємства «Термолайф» стали явним, важкі наслідки оприлюднені, величезна кількість постраждалих збирається до суду, підпільні (бо дозволів на викиди немає) та небезпечні підприємства вирішили висунути абсурдні звинувачення на бік народного депутата України Ігоря Швайки, який встав на захист жертв екоциду та позивачів, яких вони зробили інвалідами.
Знаєте, ми звертаємося до депутатів від різних партій. Хто допоможе – тому й будемо вдячні. Нам все одно хто це зробить. Я вже три роки зверталася до чиновників. Це безрезультатно.
Зараз ім’ям Ігоря Швайки просто спекулюють. У них немає дозволів на викиди, статистика захворюваності зашкалює. Їм просто більше нічого сказати на свій захист окрім: «Швайка рейдер!!! Приходьте працювати до нас».
Настільки мені відомо, після того як Ви почали займатись екологічними питаннями на Вас розпочався судовий тиск з боку КП «Харківські теплові мережі».
– Так, я підозрюю, що ця судова тяганина пов’язана з моєю екологічною діяльністю. Судові засідання у справі Харківського коксового заводу і КП «Харківські теплові мережі» дуже часто призначають на один час.
І в час розгляду такої важливої екологічної справи я мушу витрачати свій час і сили, щоб змусити КП «Харківські теплові мережі» перевірити мої лічильники на воду. Це повне свавілля.
Я вчасно сплачую за воду, мої лічильники встановлені законно, зареєстровані, опломбовані – хай приходять перевіряють. А вони нараховують оплату за воду за кількістю прописаних і фактично вимагають подвійну оплату. А норми в них такі, що слона можна тричі на місяць купати.
Представники Харківського коксового заводу часто апелюють до того, що підприємство існує дуже давно, а громадянський рух «Екоцид.net» виникнув відносно недавно. То де ж Ви раніше були? Щоб Ви могли пояснити у відповідь?
– У 2003 році на місті старої лабораторії Інституту Гіпрококс, якесь ТОВ «Аромасервіс» на підставі договору оренди землі, підписаного тодішнім мером Шумілкіним у 2003 році, провело реконструкцію і побудувало повноцінний Коксовий завод, який запрацював на на повні оберти з викидами в атмосферне повітря отруйних речовин.
Сморід від коксування вугілля по цей день розповзається по житловому мікрорайону, що розташований у найглибшій ямі міста Харкова, і стоїть у повітрі цілодобово.
Звернути увагу на те, що в мікрорайоні коїться щось неладне мене змусило те, що почали раптово помирати мої знайомі, яким ще не виповнилось 50 років. Зовсім молоді люди до 30-річного віку помирали від онкологічних захворювань печінки, крові, кісток. Почали народжуватися глухонімі діти, сліпі та розумово відсталі.
У 2009 році до токсичних викидів коксового заводу додались викиди ПрАТ «Термолайф», зведеного на території ПрАТ «Харківський коксовий завод». І це все без жодного офіційного документу, навіть, без договору оренди землі та погоджень на розміщення небезпечних підприємств із відповідальними організаціями згідно законодавства.
Власне в цей час я й розпочала свою боротьбу за право на екологічну безпеку.
Що Вам вдалося з’ясувати за допомогою інформаційних запитів до різних держустанов?
– Згідно даних Головного управління статистики в Харківській області загальна сума токсичних викидів в атмосферне повітря від створеного комплексу потенційно небезпечних об'єктів у центрі міста Харкова складає більше 60 тисяч тон на рік.
Рівень захворюваності в наближених мікрорайонах до Харківського коксового заводу сягнув жахливих цифр. Перевищення захворюваності бронхо-легеневої системи в порівнянні з віддаленим районом Рогань досягло 3078 разів, ендокринної системи – 19, 9 разів, хвороб шкіри – 20,5 разів, хвороби систем кровообігу – 15, 5 разів. Цифри взяті з офіційних звітів районних поліклінік №22 та №9 міста Харкова.
Чи зверталися до державних чиновників і прокуратури?
– Були десятки звернень до чиновників усіх рівнів, прокуратури (від районної до обласної) і жодної змістовної відповіді, жодної дії по припиненню знищення людей.
Доведені до відчаю люди подали до суду. І в суді з'ясувалось, що Дозволи на викиди отруйних речовин та викиди парникових газів видає лише Мінприроди, вони ж роблять висновки про проведеній державної екологічної експертизи. Для ПрАТ «Харківський коксовий завод» Мінприроди таких висновків ніколи не надавало, а Дозволи на викиди надало Управління охорони навколишнього природного середовища у Харківській області без проведення екологічної експертизи.
Санітарно- епідеміологічна служба зменшила розмір санітарної зони з 1000 до 500 метрів. Інспекція з техногенної безпеки жодного контролю за підприємствами не здійснює. До суду не надані ні Протоколи ідентифікації, ні Паспорти безпеки, ні Декларації безпеки потенційно небезпечних підприємств. У суді також з’ясувалось, що підприємства працюють під чорним прапором протягом багатьох років та забрали здоров'я у десятків тисяч людей.
Можливо, щось хотіли б додати від себе?
– Ситуація, що склалася в Харкові – це злочин місцевої влади проти українських громадян. Віддавати свої життя та життя дітей і онуків відвертим злочинцям ніхто не збирається. Тому боротьба продовжується. І все більше людей розуміють небезпеку, в якій вони опинилися з вини конкретних осіб, які мають прізвища та повинні нести відповідальність за скоєне.
Дякую Вам за активну громадянську позицію і змістовну розмову.
Автор: Жанна Титаренко
неділя, 27 січня 2013 р.
Депутат Люботинської міської ради від Партії регіонів викинув двох маленьких дітей (ВІДЕО)
В Харкові, депутатом Люботинської міської ради від Партії регіонів, не зважаючи на зиму, було брутально виселено маму і бабусю двох маленьких дітей. Цей «народний представник» Люботинської громади, вирішив вже сьогодні подбати про власне «пакращєння», шляхом заселення в незаконно привласнену квартиру в Харкові.
Маму діточок, яка терміново повернулася до дому, «регіонівські бички», застосовуючи фізичну силу, не пустили до власної оселі, при цьому, судовий виконавець матом видворив молоду жінку на вулицю.
Поки діти 6 та 4 років були в дитячому садочку, мама на роботі, а бабуся одна вдома, шестеро чоловіків кримінальної зовнішності, які представились понятими з партії регіонів, зламали двері болгаркою і поставили свій замок.
Викликаний потерпілими патруль міліції тільки посилив безправ’я жінок: патрульний, в званні підполковника міліції, шляхом тиску на беззахисну бабусю, змушував її підписати пояснювальну про хибний виклик.
Щоб захисти харків’янок, втрутилися громадські активісти.
Катерина Ільгова (ИПГ"Прорвемся!"): «…за адресою м. Харків вул. Балакерева 42, кв.7 виконавча служба за участю дільничного виробляють виконавчі дії з порушенням закону, а саме виселяють з квартири двох малолітніх дітей, їх матусю і бабусю. Години півтори тому два виконавця і районний дільничний спиляли болгаркою дверні петлі, увірвалися в квартиру і почали пакувати речі господарів квартири ...
На перший погляд є як мінімум три порушення з боку виконавців:
1. Не було вручено постанову про відкриття виконавчого провадження господарям квартири
2. Не був наданий термін на добровільне виконання (10 днів)
3. При вчиненні виконавчих дій не були допущені представники служби у справах дітей…».
Антоніна Кравченко ("Спiльна справа"): «…ці мордовороти поставили свої замки, вихвалялися, що новий власник – депутат Люботинської міської ради від Партії регіонів, тобто, їм все можна… Ми зафіксували порушення та відео, тепер будемо звертатися до Прокуратури…».
пʼятниця, 25 січня 2013 р.
Фінансова поліція: "Клименківщина" на зміну "Азарівщині"
Предметом цікавості нового органу стане все: що їдять громадяни, в що вони вдягаються, на чому і куди вони їздять
Останнім часом дедалі більше чуток про створення в структурі нового Міністерства доходів і зборів власного силового підрозділу – “фінансової поліції”. Ця структура, відповідно до ідей її організаторів, має перебрати на себе функції не лише податкової міліції, а й інших правоохоронних органів, що сьогодні займаються економічними злочинами.
Фактично це означає концентрацію в руках Олександра Клименка повноважень, які раніше були розкидані між податковою, митницею, Державною службою по боротьбі з економічними злочинами МВС та СБУ. Можливості такої структури складно переоцінити. Після її створення можна бути абсолютно впевненим в тому, що термін “азарівщина” стане архаїзмом, а на його зміну прийде термін “клименківщина”.
Безперечно, ідея об’єднання цих функцій під егідою Міністерства доходів і зборів викликана бажанням в повній мірі застосовувати можливості всіх правоохоронних органів по наповненню державної казни. Це особливо актуально в умовах хронічного дефіциту бюджету, який в поточному році буде лише посиленим у зв’язку з необхідністю уряду обслуговувати рекордний зовнішній та внутрішній державний борг.
Не має жодного сумніву, що основним джерелом вирішення своїх фінансових негараздів урядовці бачать гаманці платників податків. І це стосується не лише тих, хто має необережність займатись підприємницькою діяльністю. Непрямі методи обрахування доходів зможуть нарешті повноцінно застосовуватись до кожного громадянина. Саме тоді в нагоді й стануть фотографії в соціальних мережах, які пан Клименко радив поки що не ховати. Предметом цікавості нового органу стане все: що їдять громадяни, в що вони вдягаються, на чому і куди вони їздять.
Завдання, які стоятимуть перед фінансовою поліцією, не обмежуватимуться винятково “доходами і поборами”. Всесильність такої структури дозволить їй, без перебільшення, остаточно зламати хребет непокірному середньому класу. Враховуючи той прикрий факт, що абсолютна більшість отримує заплату у конвертах, опозиційних журналістів, громадських діячів та навіть просто незадоволених громадян, можна буде садити за новий холодильник, який на думку чиновників, вони не могли собі дозволити.
І насамкінець, будь-які аналогії з італійської Фінансовою гвардією, які намагаються провести ініціатори створення Фінансової поліції, є недоречними. Фінансова гвардія створювалась патріотами для боротьби з мафією, а не навпаки.
Олександр Данилюк
четвер, 24 січня 2013 р.
Є підстави пересадити всю судову і прокурорську камарілью включно з самим Кузьміним за бездіяльність. - Данилюк
Кузьмін заявив, що виплату боргу ЄЕСУ теоретично можна покласти на Тимошенко. Враховуючи, той беззаперечний факт, що жодних державних гарантій ЄЕСУ в стосунках з Міністерством оборони РФ від уряду України ніколи не отримувало, виплата сьогодні $ 405 мільйонів є не теоретичною, а абсолютно реальною підставою пересадити всю судову камарілью, яка виносила такі безпідставні рішення, а заразом і прокурорську включно з самим Кузьміним за бездіяльність.
Справа в тому, що державні гарантії - це не якийсь папірець, який можна підписати десь на коліні. Відповідно до Бюджетного кодексу України кожна видана державна гарантія відображена в Реєстрі державних гарантій Мінфіну.
По кожній державній гарантії відбувається окреме засідання Кабміну, на якому колегіально приймається Постанова про видачу такої гарантії. Видача кожної такої гарантії відображається у Державному бюджеті.
Будь-хто, перевіривши цю відкриту інформацію може легко переконатись, що жодних слідів видачі державних гарантій ЄЕСУ немає. Більш того, позиція уряду Азарова в судовому процесі була такою ж. Представник Кабміну в усіх трьох інстанціях чітко заявляв, що жодних гарантій Україна ЄЕСУ не видавала. Лише за одну цю оборудку, в якій з України на користь Росії було безпідставно стягнуто майже півмільярда доларів фактичної ДАНИНИ, варто було б розібрати до камінця будівлі на Банковій та Грушевського.
Данилюк О.
середа, 23 січня 2013 р.
Тимошенко могла вбити кілька мільйонів чоловік
Звинувачення Тимошенко у вбивстві Щербаня нагадує театр абсурду. Як в цілому, так і в деталях. В 90-х, коли вартість квартири в центрі Києва становила 25 тисяч доларів, людське життя коштувало дуже небагато. Замовити середнього комерсанта можна було за 3-5 тисяч, депутата - за тисяч 20. За З млн. доларів в 1997-му році можна було вбити не лише Щербаня, а все населення Донецької області.
Олександр данилюк
неділя, 20 січня 2013 р.
В Україні немає ніяких політв'язнів - є військовополонені.
Ми програємо, бо продовжуємо жити за правилами, які ніким не виконуються.
В урядовцях, прокурорах та вертухаях продовжуємо вишукувати ознаки української держави і вперто не бачимо окупаційної адміністрації. Добровільно передаємо себе в руки мєнтів та суддів, розраховуючи на справедливість. Забуваючи, що їхнє завдання захищати режим, а не справедливість.
Прововжуємо говорити про незаконно засуджених, як про "жертв вибіркового правосуддя" або "політв'язнів". В Україні немає ніяких політв'язнів. Кожен, кого переслідує окупаційний режим, має зробити все, щоб не стати черговим військовополоненим. Переховуватись, використовувати підробні документи, незаконно перетинати державний кордон - будь-що.
Я з величезною повагою ставлюсь до рішення Тимошенко залишитись в Україні попри ув'язнення, однак в результаті воно виявилось хибним. Позбавленій можливості реально впливати на політику власної партії, обмеженій в інформації та спілкуванні, режимом їй відведена роль пасивного спостерігача, життя якого залежить від примхи тюремників.
Олександр Данилюк
В урядовцях, прокурорах та вертухаях продовжуємо вишукувати ознаки української держави і вперто не бачимо окупаційної адміністрації. Добровільно передаємо себе в руки мєнтів та суддів, розраховуючи на справедливість. Забуваючи, що їхнє завдання захищати режим, а не справедливість.
Прововжуємо говорити про незаконно засуджених, як про "жертв вибіркового правосуддя" або "політв'язнів". В Україні немає ніяких політв'язнів. Кожен, кого переслідує окупаційний режим, має зробити все, щоб не стати черговим військовополоненим. Переховуватись, використовувати підробні документи, незаконно перетинати державний кордон - будь-що.
Я з величезною повагою ставлюсь до рішення Тимошенко залишитись в Україні попри ув'язнення, однак в результаті воно виявилось хибним. Позбавленій можливості реально впливати на політику власної партії, обмеженій в інформації та спілкуванні, режимом їй відведена роль пасивного спостерігача, життя якого залежить від примхи тюремників.
Олександр Данилюк
неділя, 13 січня 2013 р.
Харківського правозахистника підозрюють у вбивстві судді Трофімова?
Наш друг і партнер - правозахистник Стас Тимошенко зробив з цього приводу заяву :
Я, Тимошенко Станіслав Анатолійович, -Голова Правозахисної групи "Україна-Українська Діаспора" був запрошений вчора на 9.00 ранку до міського управління міліції в якості свідка по справі пікету фудбольних фонатів біля Обласного управління міліції.
Як я розумів. Під час допиту та коли мені показали цю постанову Харківської Обл прокуратури у якій йшлося про те,що я начебто міг бути , чи перебувати на місці , а саме там де були по нелюдськи вбиті родина судді міста Харкова і міг залишити свої відбитки пальців, я повідомив про те ,що я особисто ніколи не знав ані цього суддю ,ані його родину.
Я, як правозахисник чув про цю новину з інтернету та інших ЗМІ. Після чого я особисто попросив слідчого зробити і надати мені ксерокопію цієї постанови. Ви її бачите!
Перед тим як я прийшов до слідчого я, як правозахисник на підставі різних коментарів зі ЗМІ стосовно цього злочину висловив свою окрему думку народному депутату ВР Генадію Москалю. Але це ж не є підставою щоб мене так допитувати чи підозрювати.
До речі для деяких представників Харківської влади та представників правоохоронних органів та прокуратури на всяк випадок повідомляю наступне: спиртними напоями не зловживаю, наркотичні засоби не приймаю, зброєю не володію, психічний та емоційний стан здоровий, машиною не володію.
Моя особиста порада: представникам правоохороних органів та прокуратури не займатися клоунадою, та не шукати цапів відбувайлів. А шукати справжніх і реальних злочинців та замовників цього нелюдського злочину. І досить займатися політичними переслідуваннями чи шукати цапів відбувайлів та спекулювати людським горем! Честь та гідність у світі буде завжди захищена!
Голова Правозахисної групи "Україна-Українська Діаспора" Станіслав Тимошенко.
Я, Тимошенко Станіслав Анатолійович, -Голова Правозахисної групи "Україна-Українська Діаспора" був запрошений вчора на 9.00 ранку до міського управління міліції в якості свідка по справі пікету фудбольних фонатів біля Обласного управління міліції.
Як я розумів. Під час допиту та коли мені показали цю постанову Харківської Обл прокуратури у якій йшлося про те,що я начебто міг бути , чи перебувати на місці , а саме там де були по нелюдськи вбиті родина судді міста Харкова і міг залишити свої відбитки пальців, я повідомив про те ,що я особисто ніколи не знав ані цього суддю ,ані його родину.
Я, як правозахисник чув про цю новину з інтернету та інших ЗМІ. Після чого я особисто попросив слідчого зробити і надати мені ксерокопію цієї постанови. Ви її бачите!
Перед тим як я прийшов до слідчого я, як правозахисник на підставі різних коментарів зі ЗМІ стосовно цього злочину висловив свою окрему думку народному депутату ВР Генадію Москалю. Але це ж не є підставою щоб мене так допитувати чи підозрювати.
До речі для деяких представників Харківської влади та представників правоохоронних органів та прокуратури на всяк випадок повідомляю наступне: спиртними напоями не зловживаю, наркотичні засоби не приймаю, зброєю не володію, психічний та емоційний стан здоровий, машиною не володію.
Моя особиста порада: представникам правоохороних органів та прокуратури не займатися клоунадою, та не шукати цапів відбувайлів. А шукати справжніх і реальних злочинців та замовників цього нелюдського злочину. І досить займатися політичними переслідуваннями чи шукати цапів відбувайлів та спекулювати людським горем! Честь та гідність у світі буде завжди захищена!
Голова Правозахисної групи "Україна-Українська Діаспора" Станіслав Тимошенко.
пʼятниця, 11 січня 2013 р.
Невідомі погрожують мене вбити
У ніч з 5 на 6 січня я почула сильний грюкіт у вікно, матюки й погрози: «…. Убью… !» Регулярні паперові листівки з погрозами почала отримувати з 19 грудня 2012 року. За цей час додому два рази приходили працівники міліції.
Все це почалося після публікації про діяльність працівників міліції. На очах очевидців представники цих структур затягли до автівки 20-річного юнака Євгена Тимченка після чого додому він так і не повернувся. Його мати Ірина Левашова подала заяву до міліції. Пошуки сина були безрезультатними, аж доки працівникам міліції не стало відомо про очевидців. Тоді Ірині Левашовій надали одяг її сина і якийсь, ніким нерозпізнаний, труп для поховання. Матері сказали, що її син потрапив в автомобільну аварію і через два дні помер. Однак у ході розслідування виявилося, що труп наданий для поховання певний час переховували під чужим прізвищем. До того ж, у цьому трупові Ірина Левашова не розпізнала свого сина, а відповідних експертиз так і не домоглася.
Описуючи ці факти я опублікувала декілька документів, в одному з яких містяться прізвища причетних до справи: тодішнього начальника центрального відділу міліції Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області Нескородька Ю. Л. та судово-медичного експерта Вороного Ю. Ю.
Враховуючи те, що на даний час у справі зниклого безвісти Євгена Тимченка триває судова тяганина, його мати Ірина Левашова подала до суду на старшу слідчу з особливо важливих справ, полковника міліції Наталію Казакову і продовжує вимагати належного розслідування по факту зникнення її сина, я вважаю, що до погроз можуть бути причетні працівники міліції. Описуючи ці факти я опублікувала декілька документів, в одному з яких містяться прізвища причетних до справи: тодішнього начальника центрального відділу міліції Дзержинського РВ ГУМВС України в Харківській області Нескородька Ю. Л. та судово-медичного експерта Вороного Ю. Ю.
До того ж, у цей час я працювала над проведенням журналістського розслідування по факту зникнення іншого 20-річного юнака. У цих фактах виявилося дуже багато спільного. Зокрема, в обох випадках працівники міліції стверджували, що відбулось ДТП, тяжкі травми і смерть, однак рідним потерпілих видавали чистий одяг, що в принципі не можливо. В обох випадках труп рідним видавали аж через місяць, до того ж у такому стані, що розпізнати обличчя та інші особливі ознаки було вже неможливо.
Однак це не єдина «гостра» публікація, що мала місце на сайті «Справжня варта» протягом останніх місяців.
14 листопада 2012 року я розмістила статтю про судове засідання у справі щодо побиття членами організації «Патріот України» історика Олексія Корнєва. Пам’ятаю, що після цього судового засідання до мене підходили члени організації «Патріот України» та їх прихильники. Вони лаялися і сказали, що забороняють мені про це писати й ходити на наступні судові засідання.
16 листопада 20012 року вийшла наступна публікація у справі членів організації «Патріот України», теж про судове засідання. Перед цим судом прихильники організації «Патріот України» наполегливо нагадували мені про те, що я маю запитати дозволу, перш ніж займатися цією справою.
Після брутальних погроз в ніч із 5 на 6 січня я звернулася з відповідними заявами до міліції та прокуратури. Я дуже вдячна своїм колегам-журналістам із громадянського руху «Спільна Справа» та друзям за юридичну допомогу й моральну підтримку.
У своїх заявах вимагаю припинити погрози й запобігти подальшим перешкоджанням моєї журналістської діяльності.
Жанна Титаренко
четвер, 10 січня 2013 р.
Кому потрібне безглузде блокування трибуни?
Щодо сьогоднішнього блокування трибуни: Воно не має жодного сенсу, оскільки навіть задоволення всіх вимог абсолютно нічого не дасть.
1. Постанова про незмінність євроінтеграційного курсу України не матиме жодних правових наслідків, окрім того євроінтеграційний курс і так закріплений чинним Законом "Про засади внутрішньої й зовнішньої політики України".
2. Закон "Про амністію в Україні в 2013 році" дійсно передбачає звільнення жінок, засуджених вперше за скоєння тяжкі злочини, якщо вони не направлені основ національної безпеки України, життя та здоров‘я особи та проти волі, честі та гідності особи. Проте жодного зівльнення Тимошенко після його прийняття не відбудеться, оскільки вона знаходиться також під вартою по іншим кримінальним справам, які проти неї сьогодні порушені. Це стосується і декриміналізації відповідальності за прийняття політичних рішень.
При цьому дуже дивним виглядає те, що опозиція в своїх вимогах не згадала про необхідність невідкладного призначення виборів на "проблемних округах", хоча під ЦВК присягалась, що це буде першочерговим питанням прийнятим новою Радою.
1. Постанова про незмінність євроінтеграційного курсу України не матиме жодних правових наслідків, окрім того євроінтеграційний курс і так закріплений чинним Законом "Про засади внутрішньої й зовнішньої політики України".
2. Закон "Про амністію в Україні в 2013 році" дійсно передбачає звільнення жінок, засуджених вперше за скоєння тяжкі злочини, якщо вони не направлені основ національної безпеки України, життя та здоров‘я особи та проти волі, честі та гідності особи. Проте жодного зівльнення Тимошенко після його прийняття не відбудеться, оскільки вона знаходиться також під вартою по іншим кримінальним справам, які проти неї сьогодні порушені. Це стосується і декриміналізації відповідальності за прийняття політичних рішень.
При цьому дуже дивним виглядає те, що опозиція в своїх вимогах не згадала про необхідність невідкладного призначення виборів на "проблемних округах", хоча під ЦВК присягалась, що це буде першочерговим питанням прийнятим новою Радою.
Також Арсеній Яценюк заявив, що опозиція не буде протидіяти обранню, сина високопосадовця Газпрому, російського офіцера Ігоря Соркіна головою НБУ. "Для України не важливо, яке прізвище буде в голови Нацбанку. За будь-яких умов це буде Янукович", - сказав він. Про нового голову СБУ російського офіцера Олександра Якименко він навіть не згадав. Очевидно, бо вважає, що його прізвище також Янукович.
Мушу непогодитись з Арсенієм Петровичем. Коли керівниками НБУ та СБУ призначають російських офіцерів їхнє прізвище - не Янукович, а Путін.
субота, 5 січня 2013 р.
Спільна Справа бореться за право бути сувереном, а не узурпатором.
Абсолютна більшість навколополітичних організацій України в той чи інший спосіб бореться за можливість всістися у нагріті дупами можновладців крісла.Іншими словами зайняти місця узурпаторів. При цьому, багато хто щиро вірить у те, що саме вони будуть добрими панами.
Нам не потрібні пани: ані добрі, ані погані. Ми не потребуємо, щоб нас хтось кудись делегував. Ми - громадяни, єдине джерело влади. Спільна Справа бореться за право бути сувереном, а не узурпатором.
Данилюк О.
Підписатися на:
Дописи (Atom)